خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بهاء
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بهاء

دانلود رایگان مقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بهاء ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بهاء “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۶   امیر کبیر در مقابله با باب و بهاء! یکی از طرق شناسائی ماهیت و مواضع سیاسی میرزا حسینعلی بهاء، موسس بهائیت، بررسی روابط و مناسباتش با رجال عصر خویش است .وضعیت فکری و سیاسی رجالی که با او در «پیوند» یا «ستیز زبوده اند ،نشان می دهد که بهاء در چه خطی سیر می کرده:خط دفاع از مصالح ایران یا خیانت به آن ؟خط ستیز با دشمنان استقلال ایران یا وابستگی به بیگانگان؟. به عنوان نمونه ،مرحوم امیر کبیر با بهاء ، دشمن بلکه از سخت ترین دشمنان او و یارانش بود و متقابلا”میرزا آقا خان نوری (جانشین«انگلوفیل» امیر) از دوستان صمیمی بهاء بود و برای حفظ جان او تلاشها کرد .مقاله زیر ،روابط و مناسبات امیر و آقا خان با پیشوای بهائیت را  (بر پایه اسناد و مدارک معتبر ) بررسی می کند :    نقش بی بدیل امیر در سرکوب بابیت از نا بختیاری ها و بد شا نسی های بابیان و بها ئیان ،آن است که تاریخ،اعدام باب و سرکوب قیام پیروانش در دوران قاجار را عمدتا به پای شخصیتی می نو …

این محصول “مقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بهاء  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بها ,دانلودمقاله در مورد امیر کبیر در مقابله با باب و بها , امیر کبیر در مقابله با باب و بها

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *