خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501

دانلود رایگان مقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501 ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501 “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۹   مجموعه شماره ۱ «الکترونیک پایه مدل MK7501» هدف از ارائه این مجموعه آشنایی علاقمندان نوآموز با اصطلاحات متداول در رشته برق و الکترونیک، نظیر ولتاژ الکتریکی، جریان الکتریکی، توان مصرفی، قانون اهم و … و همچنین آ شنایی با روش شناسایی، کدخوانی، طریقه نصب و لحیم‏کاری و طرز عملکرد قطعاتی نظیر مقاومت، خازن، سلف، ترانس، دیود، دیود زنر، ترانزیستور و … در مدار مدنظر قرار گرفته است. در بخش ابتدایی این مجموعه تعریف ایجاد اختلاف پتانسیل و ایجاد جریان الکتریکی به کمک تشریح ساختمان اتم، خاصیت فلزات، مواد رسانا، مواد عایق و … صورت گرفته است. پس از این مطالب چگونگی شناسایی مقاومتها با کدهای رنگی و جدول مربوطه با مثال‏های مناسبی توضیح داده شده است. در بخش دوم به عنوان اولین گام در کار عملی، طریقه مونتاژ قطعات بر روی فیبر مدار چاپی موجود در این مجموعه ارائه شده که نوآوران می‏توانند با روش صحیح لحیم‏کاری و همچنین شکل ظاهری برخی از قطعات آشنا گرد …

این محصول “مقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501,دانلودمقاله در مورد الکترونیک پایه مدل MK7501, الکترونیک پایه مدل MK7501

مطلب پیشنهادی

مقاله کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگاری ( Seismic ) صنایع بالادستی نفت

دانلود رایگان مقاله کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگاری ( Seismic ) صنایع بالادستی نفت ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگاری ( Seismic ) صنایع بالادستی نفت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *