خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان

دانلود رایگان مقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۹   اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان: با وجود اینکه خط مشی جرم در یونان همیشه براساس استفاده از تحریم های حبس و زندان کشیدن بوده است، تحریم های غیر حبس در مقررات یونان وجود داشته اند و برای مدت زمان طولانی است که اجرا می شوند، از اولین آیین دادرسی ۱۸۳۴ یونان تقریبا برای جریمه ها در نظر گرفته شده است. بعدها قانون ۳۸۱۰ برخی جایگزین ها را برای حبس از قبیل تعلیق شرطی اجرای تحریم حبس، آزادی مشروط و تبدیل محکومت های حبس به جریمه را در سال ۱۹۱۱ معرفی کرد. همین اقدامات در آیین دادرسی ۱۹۵۰ گنجانیده شده اند، که هنوز قابل اجرا است. آیین دادرسی همچنین برای اقدامات نظارت و مراقبت بوسیله یک کارکن اجتماعی متخصص برای مجرمان نوجوان ذکر شده است. اقدامات غیر حبس برای افراد غیر بالغ عمدتا هدفشان محدود کردن تعداد محکومت های زندان جزئی اعمال شده است که خطرناک تلقی می شوند، زیرا آنها به مجرمانی که بار اول مرتکب خلاف شده اند این امکان را می دهند تا زندانیان منحرف تر را ملاقات کنند. همچنین امید م …

این محصول “مقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان,دانلودمقاله در مورد اقدامات و تحریم های اجتماعی در یونان, اقدامات و تحریم های اجتماعی در ی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق، پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد رفتار مدنی سازمانی و عدالت سازمانی با فرمت ورد

دانلود رایگان دانلود تحقیق، پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد رفتار مدنی سازمانی و عدالت سازمانی با فرمت ورد ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق، پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد رفتار مدنی سازمانی و عدالت سازمانی با فرمت ورد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *