خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان

دانلود رایگان مقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۶   بخشی از فهرست مطالب اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان   اقدامات تامینی و تربیتی   وجوه اشتراک مجازات‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی   مبحث دوم‌: وجوه افتراق مجازات و اقدامات تامینی   شرایط قانونی و شکلی اجرای اقدامات تامینی   ماهیت قضایی اقدامات تامینی   انواع اقدامات تامینی و تربیتی   ا پیشرفت و توسعه علوم پدیده مجازات نیز مورد بازنگری قرار گرفت و نتیجه این بود که مجازات علیرغم شدت و حدت آن‌، در پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح مجرمین نارسا می‌باشد. آنچه که در مجازات موردنظر قرار می‌گیرد تنبیه محکومین می‌باشد نه اصلاح آنها. برای جلوگیری از این امر و اصلاح و تربیت مجرمین تدابیری اتخاذ شد که این تدابیر اقدامات تامینی و تربیتی نام گرفت‌. در واقع می‌توان گفت که اقدامات تامینی مجموعه اقداماتی هم‌تراز با مجازات یا جایگزین آن می‌باشد. این اقدامات علی‌رغم اینکه آزادی‌های فردی را برای م …

این محصول “مقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان,دانلودمقاله در مورد اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان, اقدامات تامینی و تربیتی در لبنان

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت واجبات نماز – ۱۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *