خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC)

دانلود رایگان مقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۶۲   بخشی از فهرست مطالب مقدمه :   اهمیت تحقیق:   اهداف:   مصالح (Materials):   ترکیبات شیمیایی:   توضیح در باره طرح اختلاط بتن بر طبق ACI211:   مراقبت از بتن:   جذب (Absorption):   نتایج:   شکل و بافت:   وزن مخصوص:   مشخصات مکانیکی:   مدول دینامیکی نسبی:   امروزه استفاده از بتن های بازیافتی به یکی از مهم ترین مسائل تبدیل شده است و اقتصاد توجه زیادی به استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC) دارد.   تخمین زده شده است که نزدیک به ۱۵۰ میلیون تن قلوه سنگ برای شن و ماسه بتن سالیانه در ایالات متحده تولید می شود و به مصرف می رسد. حال اگر این حجم بالای مصالح سنگی می توانست از مصالح گذشته بازیافت شود دیگر معادن شن و ماسه به سرعت رو به کاهش نمی رفت. بنابراین استفاده از بتن سازه های فرسوده جهت ساختن بتن با دانه بندی بازیافتی شاید نتوان که به طور کامل در نگه داشتن ذخایر و منابع طبیعی کمک کند ولی می تو …

این محصول “مقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC) ,دانلودمقاله در مورد استفاده از بتن با دانه بندی بازیافتی (RAC) , استفاده از بتن با دانه ب

مطلب پیشنهادی

کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی

دانلود رایگان کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *