خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی، راهکاری برای ارتقاء رشته‌های علوم انسانی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی، راهکاری برای ارتقاء رشته‌های علوم انسانی

دانلود رایگان مقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی، راهکاری برای ارتقاء رشته‌های علوم انسانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی، راهکاری برای ارتقاء رشته‌های علوم انسانی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۳۲   بخشی از فهرست مطالب چکیده   مقدمه و بیان مسأله اهداف آموزش و یادگیری کارآفرینی در نظام رشته‌های علوم انسانی اهداف و فرضیه‌های پژوهش هدف پژوهش:   سؤالات پژوهش: یافته‌های پژوهش و تجزیه و تحلیل آن تحلیل توصیفی:   نمودار (۱-۳) درصد پاسخ به مؤلفه‌انگیزه پیشرفت و رقابت اقتصادی نمودار       پژوهش حاضر رویکردی به اهمیت آموزش و پژوهش کارآفرینی درعلوم‌انسانی است. هدف اصلی مقاله، بررسی میزان تأثیری‌است که ارائه آموزش کارآفرینی و پژوهش در زمینه کارآفرینی در رشته‌‌های علوم انسانی خواهد داشت. روش تحقیق‌به‌کاررفته‌در‌این‌پژوهش از نوع توصیفی- پیمایشی‌است وابزارپژوهش نیز پرسشنامه‌ای محقق ساخته باروایی‌تأیید شده و پایایی (۸۹/۰) می‌باشد. جامعه آماری این تحقیق عبارت است از خبرگان آموزش کارآفرینی در دانشگاه تهران، وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری، وزارتخانه آموزش و پ …

این محصول “مقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی، راهکاری برای ارتقاء رشته‌های علوم انسانی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی, راهکاری برای ارتقا رشته‌های علوم انسانی,دانلودمقاله در مورد آموزش و پژوهش کارآفرینی, راهکاری برای

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله طلاق عاطفی

دانلود رایگان دانلود مقاله طلاق عاطفی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله طلاق عاطفی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *