خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی

دانلود رایگان مقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴   بسم الله الرحمن الرحیم آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی سیالات مستقل از زمان سیالات سودوپلاستیک:   طبق طبقه بندی سیالات انجام شده دیدیم که سیالات غیر نیوتنی به ۳ دسته :۱- سیالات مستقل از زمان  2- سیالات وابسته به زمان ۳- سیالات ویسکوالاستیک طبقه بندی می شوند سیالات مستقل از زمان را با نامهایی چون: سیالات غیر الاستیک ، کاملا ویسکوز ، نیوتنی تعمیم یافته می شناسیم. دیاگرام زیر سیالات مستقل از زمان را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید سیالات سودو پلاستیم ها سیالاتی هستند که با افزایش تنش و در نتیجه نرخ برش ویسکوزیته ظاهری آنها کاهش می یابد. برای درک بهتر از سیالات سودوپلاستیک می توانیم خون موجود در بدن را سیال سودو پلاستیک فرض کنیم. اما اگر این سیالا را در سرعت های برشی پایین و یا بسیار بالا مورد برسی قرار دهیم رفتاری نیوتنی از خود نشان می دهد. شماتیکی از جریان سودوپلاستیک ها: با افزایش نرخ برش ویسکوزیته از   تا  کاهش می یابد. همانطور که …

این محصول “مقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی,دانلودمقاله در مورد آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی, آموزش مکانیک سیالات غیر نیوتنی

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *