خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد آشنایی با چیلر
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با چیلر

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با چیلر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با چیلر “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۸   بخشی از فهرست مطالب فهرست   انرژی الکتریکی سبز خورشیدی   گرایش حرارات و سیالات   مکانیک سیالات   تاریخچه   سیالات   استاتیک سیالات   جریان با سطح آزاد   مکانیک سیالات محاسباتی   چیلر جذبی   چیلر تراکمی   مشخصات فنی و بهای چیلرهای آبی – تراکمی موجود در بازار   انرژی الکتریکی سبز خورشیدی   در ۱۰۰ سال اخیر، افزایش مصرف سوختهای فسیلی منجر به بالاتر رفتن غلظت اتمسفری دی اکسید کربن تا ۳۰شده اس ت تا آنجا که ۴۲ % از انرژی مورد نیاز، از سوختها ی فسیلی ( نفت و گاز و )… تأمین میشود و پیش بینی شده است تا سال ۲۰۱۰ میلادی، آسیا به بزرگترین مصرف کننده انرژی در دنیا تبدیل خواهد شد. در کشور ما نیز %۳۸ سوخت مصرفی به ساختمانها اختصاص داده شده که در کنار هزینه های بالای آن برای مصرف کننده، با خطر روبه اتمام بودن منابع و آلودگی محیط زیست همراه است که این مهم استفاده از سرچشمه های تجدیدپذیر انرژی را واجب میگ …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با چیلر  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با چیلر,دانلودمقاله در مورد آشنایی با چیلر,آشنایی با چیلر

مطلب پیشنهادی

پروژه جریان حول اجسام جریان. doc

دانلود رایگان پروژه جریان حول اجسام جریان. doc ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه جریان حول اجسام جریان. doc "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *