خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۹   بخشی از فهرست مطالب ظرفیت نورد سرد فولادمبارکه ۲ برابر شد   مشخصات مصالع و مبانی طراحی عناصر سرد نورد شده   آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه   بررسی اثر جهت دار بودن نورد ورقهای فولادی(Directionality)       ظرفیت نورد سرد فولادمبارکه ۲ برابر شد   با اجرایی شدن تمام طرح‌های توسعه فولاد مبارکه اصفهان تا پایان سال جاری، ظرفیت فولاد مذاب این شرکت به ۲/۴ میلیون تن خواهد رسید.   معاون طرح و توسعه فولاد مبارکه اصفهان در گفت‌وگو با مهر با بیان این مطلب دستیابی به ظرفیت تولید فولاد مذاب فولاد مبارکه به میزان ۲/۴میلیون تن و همچنین دستیابی به ظرفیت تولید نورد سرد از ۷۵۰ هزار تن در سال به ۵/۱ میلیون تن را از اهداف اصلی فعالیت‌های فولاد مبارکه در سال‌جاری برشمرد.   محمد رجایی افزود: درحال حاضربیش از۹۰ درصد ازطرح‌های کلی فولاد مبارکه  که از پنج سال پیش آغاز شده  در حال اجرا است و تا پ …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه,دانلودمقاله در مورد آشنایی با واحدهای نورد گرم و سرد فولاد مبارکه, آشنایی با واحد

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *