خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴۷   بخشی از فهرست مطالب فهرست:   معماری‌ اسلامی‌ در ایران‌   جایزه معماری‌ نمایشگاه فرانکفورت‌   آشنایی با تالار معماران جهان   شاخص‌ترین بخش معمارانه‌   آشنایی با تالارهای معماران   نقد آثار ونتوری در نشست ماهیانه معماران       معماری‌ اسلامی‌ در ایران‌   در تواریخ‌ آمده‌ است‌ که‌ نخستین‌ مسجد ایرانی‌ مسجدالثّور نام‌ داشت‌ که‌ به‌ سال‌ 81/700 در قزوین‌ ساخته‌ شد. اما قدیمی‌ترین‌ بنای‌ اسلامی‌ که‌ تاکنون‌ در ایران‌ کشف‌ گردیده‌، مسجدی‌ به‌ نام‌ تاری‌ خانه‌ در دامغان‌ است‌، در نیمه‌ راه‌ مشهد به‌ تهران‌. این‌ مسجد در فاصله‌ی‌ سالهای‌ 133/750 و ۱۷۰/۷۸۶ ساخته‌ شده‌ است‌. به& …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان,دانلودمقاله در مورد آشنایی با معماران جهان و آثار آنان, آشنایی با معماران جهان و آثار آنان

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت

دانلود رایگان فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت ، مقاله ، تحقیق این محصول" فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *