خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۳۲   بخشی از فهرست مطالب فهرست:   مدیریت سیستم در لینوکس   مفهوم مدیریت سیستم‌   LinuxConf   Webmin   YAST   مجازی‌سازی در لینوکس   روش مجازی‌سازی   دایمون Xend    ایجاد دیسکت بوت لینوکس   مدیریت سیستم در لینوکس   مقوله مدیریت سیستم همواره از مباحث سطح بالا در یک سیستم عامل به حساب می‌آید. مدیران سیستم معمولاً از پرمشغله‌ترین دست‌اندرکاران سیستم‌های اطلاعاتی به حساب می‌آیند. در این شماره و شماره‌های آینده ماهنامه شبکه به برخی مسائل و ابزارهای مدیریتی در سیستم عامل لینوکس خواهیم پرداخت.   مفهوم مدیریت سیستم‌   مدیریت سیستم در لینوکس همواره جایگاه ویژه‌ای را در میان مشاغل و تخصص‌های مرتبط با فناوری اطلاعات دارا بوده است. در حال حاضر بسیاری از متخصصان IT در نرم‌افزارهای مربوط به این سیستم‌عامل که امروزه به نام نرم‌افز …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس,دانلودمقاله در مورد آشنایی با سیستم عامل لینوکس, آشنایی با سیستم عامل لینوکس

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *