خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۰۳   بخشی از فهرست مطالب تقسیم‌بندی تجارت الکترونیک قوانین حقوقی حاکم بر کسب و کار الکترونیکی (e-law)   مزیت‌های تجارت الکترونیکی   معایب تجارت الکترونیکی   امنیت در تجارت الکترونیکی   رمزنگاری (Encryption)   رویه رمزنگاری به روش Public Key   هویت‌شناسی (Authentication)   موسسات Certification Authority   کارتهای هوشمند (IC Card)   ایجاد یک فروشگاه بزرگ مجازی (Mall)   سهولت بکارگیری   تجارت الکترونیک در واقع فرآیند خرید و فروش محصولات و خدمات بر روی شبکه اینترنت می‌باشد و می‌توان آن را به چند گروه: تجارت بین بنگاه و مصرف کننده یا مشتری (B2C)، تجارت بین بنگاه و بنگاه (B2B) و تجارت بین مصرف کننده و مصرف کننده (C2C) تقسیم نمود. که در این میان فعالیت‌های تجاری عمدتاً در چارچوب B2B و B2C متمرکز گردیده‌اند. هر چند در آینده فعالیت‌هایت جاری B2A و C2A نیز قابل پیش‌بینی می&zw …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن ,دانلودمقاله در مورد آشنایی با تجارت الکترونیک و زیر ساخت ها آن , آشنایی با تجارت الک

مطلب پیشنهادی

پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد

دانلود رایگان پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *