خانه / علوم پایه / مقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۷   بخشی از فهرست مطالب بی نهایت ها   نگرش باستانی در مورد بی نهایت   نگر ش های نوین آغازین در مبحث بی نهایت ها   ادراک ریاضی در مبحث بی نهایتها    نظریات مدرن بی نهایت ها   مطلق   اعداد اول   دترمیان با فرمول       بی نهایت ها   بی نهایت (از واژه لاتین “finitus” به معنی “محدود” گرفته شده – علامت ریاضی: ∞) چیزی است که “محدود” نیست، که در آن هیچ محدودیتی زمانی و فضایی وجود ندارد.در ریاضیات، با اصطلاح “انتقال-از-محدود(transfinite)” مشهور است؛ و چیزی است که فقط محدود نباشد، ولی ممکن است محدودیتهای دورتر از آن داشته باشد.   نگرش باستانی در مورد بی نهایت :   نگرش باستانی از ارسطو آغاز شده است:“… تفکر درباره یک عدد بزرگ همیشه ممکن است: چون تعداد دفعاتی که میتوان یک مقدار را به دو نیمه تقسیم کرد، بی نهایت است. بنابراین بی نهایت، امکان بالقوهای است که هرگز بالفعل نمی گردد؛ تعداد اجز …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها,دانلودمقاله در مورد آشنایی با بی نهایت هاو دترمیان و ارائه فرمولها, آشنایی با ب

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد تاریخ زمین

دانلود رایگان مقاله در مورد تاریخ زمین ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد تاریخ زمین "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *