خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۹   بخشی از فهرست مطالب نگاهی بر تاریخ سلطانیه   انگیزه ساخت بنا   معنای اولجایتو   سنگ نوشته مکتوب در حین عملیات مرمت خوانده شد.   نبود حمایت از مرمت سلطانیه و کم شدن بازدیدکنندگان از این بنا   پایان کاشی کاری تا ۲ سال دیگر   قابلیت های گردشگری سومین گنبد خشتی جهان فراموش شده است       نگاهی بر تاریخ سلطانیه      گنبد سلطانیه، در نزدیکی زنجان، که اولین و عظیم‌ترین گنبد آجری جهان است، توسط سلطان محمد خدابنده یا اولجایتو* در طول سیزده سال بنا گردیده است. گنبد سلطانیه بنایی احداث شده در ارگ شهر یا کهن‌دژ سلطانیه پای‌تخت اولجایتو حاکم سلسله‌ی ایلخانان بوده است. مساحت این کهن‌دژ هجده هکتار بوده و توسط دیواری که مشخصه‌ی شهرهای قدیم بوده، احاطه می‌شده است.     جالب این که در ساخت گنبد بزرگ شهر فلورانس از این گنبد الگوبرداری شده است. بنای این گنبد که بعد از گنبدهای …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا,دانلودمقاله در مورد آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *