خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۹   بخشی از فهرست مطالب محوطه های تاریخی امارات   بناهای تاریخی فجیره   لیست بناهای تاریخی امارات   بناهای تاریخی دبی       محوطه های تاریخی امارات   در نواحی ساحلی امارات متحد عربی علاوه بر بناهای تاریخی مانند قلعه‌ها، دژها،‌ برج‌های دیده‌بانی و پرستشگاه‌ها، مصنوعاتی متعلق به عصر سنگ، عصر برنز و عصر آهن نیز کشف شدند.   به گزارش بی‌بی‌سی، این کشف‌ها و کاوش‌هایی که به‌تازگی انجام شده‌اند، نشان می‌دهند که کشور امارات متحده عربی روی گنجینه‌های باستانی و محوطه‌های تاریخی واقع شده است که سندی برای اثبات ادعای اقامت انسان در نواحی ساحلی این کشور در هزاره‌های گذشته می‌تواند باشد.   به‌جز محوطه‌های باستانی و تاریخی که کشور امارات متحده عربی روی آن‌ها واقع شده است، این کشور تعداد زیادی قلعه، دژ، برج دیده‌بانی و پرسشتگاه‌های تار …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات,دانلودمقاله در مورد آشنایی با بناهای تاریخی امارات, آشنایی با بناهای تاریخی امارات

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *