خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۵   آشنائی با گیت های منطقی گیت ها از اجزا تشکیل دهنده یک سیستم دیجیتالی محسوب می شوند. هر گیت یک عمل منطقی را انجام می دهد مانند عدل منطقی AND و امثالهم. اینک سمبل مداری و عمل منطقی چند گیت را توضیح می دهیم. گیت AND در مدارات منطقی دو حالت وجود دارد یا ولتاژ داریم که آن را با ۱ یا H نشان می دهند.یا ولتاژ نداریم که آن را با O یا L نشان می دهند. در گیت AND زمانی خروجی High است که هر دو ورودی High باشد. برای بررسی حالت های مختلف ورودی و پاسخ آنها در خروجی جدولی به نام صحت رسم می نماییم. ۰ I2 I1   0 I2 I1 L L L   0 0 0 L L L یا ۰ ۱ ۰ L L H   0 0 1 h H H   1 1 1   در مدارات الکترونیکی که اعمال منطقی انجام بدهند برای نشان دان مقادیر ۰ و ۱ از دو تراز ولتاژ استفاده می شود. ولتاژ با دامنه صفر ولت نشان دهنده صفر منطقی با دامنه ۵ ولت نشان دهنده یک منطقی است.   گیت OR در گیت OR زمانی خروجی صفر منطقی است که تمام ورود …

این محصول “مقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی,دانلودمقاله در مورد آشنائی با گیت های منطقی, آشنائی با گیت های منطقی

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تأثیر مسلح‌کردن با میله‌های فولادی کوتاه استخوانی شکل (BSS) را در بهبود ویژگی‌های مکانیکی بتون

دانلود رایگان تحقیق در مورد تأثیر مسلح‌کردن با میله‌های فولادی کوتاه استخوانی شکل (BSS) را در بهبود ویژگی‌های مکانیکی بتون ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تأثیر مسلح‌کردن با میله‌های فولادی کوتاه استخوانی شکل (BSS) را در بهبود ویژگی‌های مکانیکی بتون "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *