خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره)

دانلود رایگان مقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴۰    آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) اشارت اگرچه مبحث «تغییرات اجتماعی» از دیرباز مورد توجه متفکّران مختلفی، از ارسطو و افلاطون گرفته تا نظریه‏پردازان جدید متأخر همانند مارکس، مارکوزه و آرنت، بوده ـ و در این خصوص طیف متنوعی از تئوری‏ها پیشنهاد شده است ـ با این حال حساسیت و اهمیت موضوع می‏طلبد تا از منظر تازه‏ای این پدیده مهم سیاسی، مورد بازنگری قرار گیرد. به همین دلیل مشاهده می‏شود که علی‏رغم حجم عظیم تحقیقات به عمل آمده، در زمینه «شناسایی انقلاب»، هنوز هم گفتنی‏های بسیاری وجود دارد که جای آنها در مطالعات موردی، خالی است. مهم‏ترین مصداق این ادعا وقوع انقلاب اسلامی در ایران است که تعدادی از متفکران بنام این رشته را به تجدید نظر در یافته‏های قبلی‏شان وادار کرده است. ضرورت این بازنگری از صبغه مذهبی انقلاب ما ناشی می‏شود و این که انقلاب اسلامی در نوع خود منحصر به فرد می‏باشد و لازم اس …

این محصول “مقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) ,دانلودمقاله در مورد آرمان های انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) , آرمان

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت

دانلود رایگان فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت ، مقاله ، تحقیق این محصول" فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *