خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره

دانلود رایگان مقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴۲    آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره چکیده دین اسلام همانند دیگر ادیان الاهی با ظالمانه خواندن قرض ربوی، از یک سو به مبارزه با آن پرداخته و درصدد ریشه‏کن کردن آن برآمده است و از سوی دیگر، برای تأمین مالی نیازهای مصرفی، راه‏هایی چون انفاق، وقف، قرض‏الحسنه و فروش نسیه، و برای تأمین نیازهای سرمایه‏گذاری، راه‏هایی چون مشارکت، مضاربه، مزارعه، مساقات، فروش نسیه و سلف را جایگزین کرده است. این مقاله، به بررسی آثار اقتصادی جایگزینی یکی از این راه‏ها (مشارکت) می‏پردازد. در نظام مشارکت که انواعی دارد، صاحب پس‏انداز به جای دادن قرض و گرفتن بهره، کل یا بخشی از سرمایه موردنیاز مؤسسّه اقتصادی را تأمین می‏کند و بر اساس توافق با کارفرما، در سود و زیان آن شریک می‏شود. این مقاله، بازتاب جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره بر متغیّرهایی چون پس‏انداز، سرمایه‏گذاری، تولید، اشتغال، سطح عمومی قیمت‏ها، توزیع درآمدها …

این محصول “مقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‏جای نظام بهره  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‌جای نظام بهره ,دانلودمقاله در مورد آثار اقتصادیِ جایگزینی نظام مشارکت به‌جای نظام بهر

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت واجبات نماز – ۱۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *