خانه / فنی و مهندسی / مقاله بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود (Aude) ، فرانسه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود (Aude) ، فرانسه

دانلود رایگان مقاله بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود (Aude) ، فرانسه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود (Aude) ، فرانسه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود (Aude) ، فرانسه ، طغیان عظیم در ۱۲ و۱۳ نوابر سال ۱۹۹۹ فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۰ این مقاله درمورد بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود است. خلاصه آنچه در مقاله بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود می خوانید :خلاصه: در دوازدهم و سیزدهم نوامبر سال ۱۹۹۹ . در منطقه ی آیود میزان بارش باران بیش از ۵۰۰mm بود . این بارش باران بیش از حد منجر به عظیم ترین طغیان قرن در منطقه ی آبریز رودخانه ی آیود شد و طغیان های عظیم و قابل توجهی در ریزابه های این رود به وجود آورد . اوج طغیان از آب بخش های بالای رودخانه ( منطقه ی کمتر از  100km2 ) ایجاد می شود که بیش از ۱۰-۳m/skm2 بود . بررسی گسترده و همه جانبه پس از طغیان به منظور جمع آوری اطلاعات مربوط به طغیان هایی در هفت تا از این ریزابه های بالای رودخانه و در جهت بررسی وضع آب نگاری آب پخش ها طی بارش باران بیش از حد در سال ۲۰۰۰ انجام گرفته بود . هم برای بررسی اطلاعات در دسترس در خصوص بارش باران و هم برآورد نقطه ی اوج جریان ها بر اساس نشان های بالای آب ، اطلاعات مرتبط با زمان طغیا …

این محصول “مقاله بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود (Aude) ، فرانسه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آب نگاری رودخانه ی آیود ,رودخانه Aude فرانسه ,بررسی آب نگاری رودخانه ی آیود فرانسه

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری

دانلود رایگان دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *