خانه / علوم انسانی / مقاله اهداف و استراتژی توسعه اقتصادی – علوم اقتصادی – word
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله اهداف و استراتژی توسعه اقتصادی – علوم اقتصادی – word

دانلود رایگان مقاله اهداف و استراتژی توسعه اقتصادی – علوم اقتصادی – word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله اهداف و استراتژی توسعه اقتصادی – علوم اقتصادی – word “را از ایران فایل دانلود نمایید.


مقاله اهداف و استراتژی توسعه اقتصادی برای رشته علوم اقتصادی با فرمت word شامل ۲۲ صفحه   استراتژى توسعه دانستیم که هدف از توسعه تحقق بالاترین حد ممکن از فعالیت هاى اقتصادى است که داراى تاءثیر قطعى در پیشرفت است و نیز پیروى از برنامه هاى خردمندانه است که بتواند اقتصاد را به سوى یک نظام اقتصادى اجتماعى و سیاسى مطلوب به پیش ببرد که از آن به استراتژى توسعه تعبیر مى شود. دکتر صبرى سعدى  مى گوید:براى تحقق میانگین بالاى رشد اقتصادى در کشورهاى مختلف دو سیاست باید بطور همزمان به اجرا در آید: سیاست اول در پى افزایش قدرت تولید منابع اقتصادى است که عملا در فرایند تولید توسط جامعه به کار گرفته مى شود آنهم از طریق توزیع مجدد این منابع به شکلى که از نظر اقتصادى کار آمد تر باشد. سیاست دوم مى کوشد تا از راه سرمایه گذارى کافى و افزایش تواناییهاى جدید تولید انباشت سرمایه را محقق سازد دکتر سعدى مى گوید:اگر بخواهیم به یک نظام پیشرفته و نوین اقتصادى و اجتماعى در عراق برسیم این امر مستلزم تنظیم و پیاده کردن برنامه اى جامع در ابعاد گوناگون جامعه است مسلما چنین برنامه مهمى به مسائل اقتصا …

این محصول “مقاله اهداف و استراتژی توسعه اقتصادی – علوم اقتصادی – word  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود, مقاله, تحقیق, اهداف, استراتژی, اسلام, توسعه, اقتصادی, word

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد متن کامل قطعنامه شورای امنیت علیه ایران

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد متن کامل قطعنامه شورای امنیت علیه ایران ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد متن کامل قطعنامه شورای امنیت علیه ایران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *