خانه / فنی و مهندسی / معرفی تایمر الکترونیک دیجیتالی طراحی شده
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

معرفی تایمر الکترونیک دیجیتالی طراحی شده

دانلود رایگان معرفی تایمر الکترونیک دیجیتالی طراحی شده ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ معرفی تایمر الکترونیک دیجیتالی طراحی شده “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت وُرد ۱۰۰ صفحه چکیده: تایمر دیجیتالی که دراین پروژه طراحی شده است و معرفی می گردد دارای مشخصات زیر است: – نمایش مراحل برنامه بر روی سون سگمنت (۲۶ مرحله). – حفظ مرحله برنامه در هنگام قطع برق با استفاده از باطری BACKUP . –  انتخاب شروع از هرمرحله برنامه با استفاده از کلیدهای PROGRAM . – کوچک بودن حجم مدار نسبت به نمونه های مشابه دیجیتالی . اصولاً تایمر برای شمارش اتفاقات بکار می رود. و تعداد خاصی از این اتفاقات برای ما اهمیت دارد تا در این زمانهای خاص به یک دستگاه فرمان روشن یا خاموش بودن را بدهیم. دراصل تایمر دیجیتالی یک شمارنده است که تعداد پالسهای ورودی را بصورت باینری می شمارد و اگر ما از میان این اعداد موردنظر خودمان را به وسیله یک دیکودر، دیکودر کنیم، به راحتی می توانیم به تعدادی خروجی فرمان دهیم. مقدمه: درعصری که ما در آن زندگی می کنیم، علم الکترونیک یکی از اساسی ترین و کاربردی­ترین علومی است که در تکنولوژی پیشرفته امروزه نقش مهمی را ایفا می کند. الکترونیک دیجینتال یکی از شاخه های علم الکترونیک است که منطق زیبای آن انسان را مجذوب خود می کند. امروزه اکثر …

این محصول “معرفی تایمر الکترونیک دیجیتالی طراحی شده  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تایمر,تایمر الکترونیک,طراحی تایمر الکترونیک,الکترونیک,تایمر دیجیتالی

مطلب پیشنهادی

پروژه ۵ طراحی صنعتی ( محیط زیست)

دانلود رایگان پروژه ۵ طراحی صنعتی ( محیط زیست) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه ۵ طراحی صنعتی ( محیط زیست) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *