خانه / عمومی و آزاد / مدیتیشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پیام های پنهان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مدیتیشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پیام های پنهان

دانلود رایگان مدیتیشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پیام های پنهان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مدیتیشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پیام های پنهان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


ارسال فرکانس عشق به جهان جذب عشق بدون زحمت و استرس خنثی کردن الگوی های نامناسب ضمیر ناخوداگاه که جلوی پیدا کردن عشق را میگیریند جذب عشق واقعی تنها زمانی رخ میدهد که شما مواردی که نمیگذارد عشق را دریافت کنید را از ناخوداگاه خود حذف کنید وقتی که شما باورهای مثبت در مورد عشق و یک انرژی طنین انداز دارید قانون جاذبه انرژی شما را ارسال ویک انرژی فیزیکی به شما برمیگرداند.   الگوهای منفی (پارادایم) که در ناخودآگاه خود را در طول سالها تثبیت شده است یک مکانیزم خودکار است که شما حتی از ایجاد ان آگاه نیستید.   این مکانیزم در حال انجام  شما را از جذب عشق و روابط سالم باز می دارد. حالا که شما از برنامه نویسی منفی خود را آگاه هستید، شما می توانید به خودتان کمک کنید تحت یک دگرگونی عمیق و معنی دار با جایگزین تهویه قدیمی خود را.   پیشنهادات پنهان خواب آور به طور مستقیم مربوط به جذب عشق و پیدا کردن بازی مناسب برای شما! این فرمول عشق جذب این الگوهای تخریب تغییر برنامه و به شما کمک کند عزت نفس بالاتر ساخت به عنوان یک فرد.   به جای بازی در نقش ضعیف و فقیر و نیازمند …

این محصول “مدیتیشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پیام های پنهان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

قانون جذب,کنکور,ارتعاشات,فکر,فرکانس,ارامش,عشق

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت فرهنگ تربیتی والدین (تربیت فرزندان)

دانلود رایگان پاورپوینت فرهنگ تربیتی والدین (تربیت فرزندان) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت فرهنگ تربیتی والدین (تربیت فرزندان) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *