خانه / عمومی و آزاد / مجموعــه کامــل آموزش احکــام نــماز بصورت انیمیشن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مجموعــه کامــل آموزش احکــام نــماز بصورت انیمیشن

دانلود رایگان مجموعــه کامــل آموزش احکــام نــماز بصورت انیمیشن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مجموعــه کامــل آموزش احکــام نــماز بصورت انیمیشن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


مجموعــه کامــل آموزش احکــام نــماز بصورت انیمیشن*** توصیه میکنیم حتما از محتوای این فایل ارزشمند که فقط در این سایت ارائه می شود استفاده بفرمایید*** دوست خوبم سلام : ما این فایل آموزشی رو با استفاده از شیوه های نوین تصویرگری و با مشاوره از کارشناسان علوم دینی ، اجتماعی و روانشناسان در حوزه کودک  و با  تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   طراحی و تولید کرده ایم. ما در روند تولید این برنامه تمام سعی مونو کردیم تا از المانها و تصاویر جذاب با رنگ های شاد و مورد توجه کودکان عزیزمون استفاده کنیم تا از این طریق کیفیت بصری محتوای رو هم بالا ببریم و گل های آسمانی شما از دیدن این برنامه خسته نشن و باعث دل زدگی شون نشه. همچنین برای ارتباط بیشتر برنامه با فرزندان دلبدتان ، ما از المانهای کودکانه و صدای کودکان  (صداهای آشنا برای کودکان ، هنرپیشه های کودکان در صدا و سیما)  استفاده کردیم که باعث تعامل بیشتر کودکان با مجموعه آموزشی گلهای آسمانی شده است. این مجموعه به همراه فایل های آموزشی اذان ، وضو ، قرائت نماز و آداب معا …

این محصول “مجموعــه کامــل آموزش احکــام نــماز بصورت انیمیشن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

احکام نماز,اموزش احکام نماز,فیلم اموزش احکام نماز,نرم افزاراحکام نماز ,اموزش احکام نماز کودکان,اموزش نماز,احکام نماز

مطلب پیشنهادی

تحقیق خاتمیت پیامبر

دانلود رایگان تحقیق خاتمیت پیامبر ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق خاتمیت پیامبر "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *