خانه / فنی و مهندسی / متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری

دانلود رایگان متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          عنوان ترجمه: Ruminal Acidosis in Feedlot: From Aetiology to Prevention نوع فایل متن انگلیسی: pdf تعداد صفحه: ۱۳   برای دانلود متن انگلیسی اینجا کلیک کنید.   عنوان ترجمه شده فارسی: اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری نوع فایل ترجمه شده فارسی: word قابل ویرایش ۲۰ صفحه   قسمتی از متن ترجمه شده: چکیده اسیدوز حاد شکمبه ای، وضعیت سوخت و ساز بدن تعریف می شود که توسط pH خون و بی کربنات کاهش یافته ، سبب تولید بیش از حد  D -لاکتاتشکمبه ای می شود. این زمانی ظاهر خواهد شد که حیوانات مقدار بیش از حد کربوهیدرات مصاحبه با فیبر دترجنت خنثی پایین مصرف می کنند. حیوانات هایپوتونی/ضعف شکمبه ای با hydrorumen و یک آبسه پیچیده  parakeratosis-rumeniti معمولی در کبد را به همراه مجموعه ای از تظاهرات سیستمیک مانند اسهال و کم آبی بدن، ورم کبد، عفونت ریه، قلب، و / یا کلیه و لنگ را نشان می دهد؛ همچنین علائم عصبی هم به علت نکروز cerebrocortical و هم اثر مستقیم  D -لاکتاتبر سلول های عصبی ظاهر می شود. در  …

این محصول “متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

متن,ترجمه,شده,مقاله ,اسیدوز,شکمبه,ای,در,غذای,پروار:,از,علل,به,پیشگیری

مطلب پیشنهادی

کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی

دانلود رایگان کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *