خانه / گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی / فیلم فارسی اموزش میکس و مسترینگ در نرم افزار اف ال استودیو fl studio12
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

فیلم فارسی اموزش میکس و مسترینگ در نرم افزار اف ال استودیو fl studio12

دانلود رایگان فیلم فارسی اموزش میکس و مسترینگ در نرم افزار اف ال استودیو fl studio12 ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فیلم فارسی اموزش میکس و مسترینگ در نرم افزار اف ال استودیو fl studio12 “را از ایران فایل دانلود نمایید.


شاید یکی از بزرگترین چالش هایی که شما برای ساخت اهنگ با اون مواجه باشید عملیات میکس و مسترینگ هست  در این اموزش یک پروژه در نرم افزار اف ال استودیو از اول شروع به میکس شده این پروژه یک پروژه ی وکال دار هست شاید مشکلی که خیلی از ما ها با اون روبرو هستیم میکس یک پروژه ی وکال دار باشه تا جایی که امکانش هست من از پلاگین های پیش فرض خود اف ال استودیو برای میکس استفاده کردم اگه چیز غیر از اونم نیاز بوده باشه براتون لینک دانلودشو میذارم اینجا قسمت ۱ و ۲ با هم اپلود شدن تو قسمت یک یکسری مسایل به صورت تئوری ارایه شده ولی در قسمت دو ما وارد پروژه شدیم زمان قسمت یک تقریبا ۶ دقیقه وزمان قسمت ۲ حدود ۱۳ دقیقه است امیدوارم که لذا ببرید   …

این محصول “فیلم فارسی اموزش میکس و مسترینگ در نرم افزار اف ال استودیو fl studio12  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فیلم , فارسی , میکس , مسترینگ , fl studio

مطلب پیشنهادی

طرح لایه باز ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (هفته وحدت) ۰۶

دانلود رایگان طرح لایه باز ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (هفته وحدت) ۰۶ ، مقاله ، تحقیق این محصول" طرح لایه باز ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (هفته وحدت) ۰۶ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *