خانه / فنی و مهندسی / فولادها
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

فولادها

دانلود رایگان فولادها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فولادها “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  فولادها (steels) مقاله تحقیقاتی حاضر بصورت Pdf بوده و حجم آن ۲٫۸۹ مگابایت میباشد.   در این مقاله ،تحقیق جامع و کاملی  در مورد فولادها در آن انجام گرفته و هرآنچه که راجع فولادها بدان نیاز دارید در آن یافت میشود . از صفر تا صد فولادها ، باکلیه  جزییات ، موشکافانه وعلمی، مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است و توضیحات جامعی ارایه داده که تا حد زیادی اطلاعات علمی و فنی شما را ارتقا میبخشد .  شماره تماس قبل و بعد خرید گذاشته شده . در صورت بروز هرگونه مشکلی به شما عزیزان بصورت ۲۴ ساعته پاسخگو خواهیم بود : مهندس علی داودی            09196842855 …

این محصول “فولادها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فولادها, تحقیق جامع و کامل در مورد فولادها,تحقیق در مورد فولادها, فولادها, steels,مقاله در موردفولادها

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *