خانه / نرم افزار های آماده / فایل روت و ریکاوری کاستوم TWRP برای گوشی سامسونگ گالکسی S7 Edge LTE مخصوص اندروید ۶
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

فایل روت و ریکاوری کاستوم TWRP برای گوشی سامسونگ گالکسی S7 Edge LTE مخصوص اندروید ۶

دانلود رایگان فایل روت و ریکاوری کاستوم TWRP برای گوشی سامسونگ گالکسی S7 Edge LTE مخصوص اندروید ۶ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فایل روت و ریکاوری کاستوم TWRP برای گوشی سامسونگ گالکسی S7 Edge LTE مخصوص اندروید ۶ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فایل روت و ریکاوری کاستوم  TWRP 3.0.2   برای گوشی سامسونگ گالکسی S7 EDGE LTE (SM-G935F, SM-G935FD, SM-G935X, SM-G935W8) مخصوص اندروید ۶ (Marshmallow)   نکته: ۱- با ادین ۳٫۱۱٫۱ به بالا رایت شود قبل از فلش تیک auto reboot را بردارید و بعد از رایت گوشی را با گرفتن ولوم – و پاور خاموش کرده و بلافاصله با کلید های ولوم + و هوم و پاور به ریکاوری ببرید ۲-برای روت کردن از یک مموری OTG دار استفاده کنید ۳-این فایل روی اندروید های پایین تر هم نصب می شود آموزش کامل همراه فایل ها می باشد …

این محصول “فایل روت و ریکاوری کاستوم TWRP برای گوشی سامسونگ گالکسی S7 Edge LTE مخصوص اندروید ۶  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

روت, ریکاوری, ریکاوری کاستوم, سامسونگ, گالکسی, اس ۷, TWRP, s7 Edge, اندروید ۶

مطلب پیشنهادی

دانلود آموزش حل مشکل Firmware upgrade encountered issue گوشی های سامسونگ در حین فلش با لینک مستقیم

دانلود رایگان دانلود آموزش حل مشکل Firmware upgrade encountered issue گوشی های سامسونگ در حین فلش با لینک مستقیم ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود آموزش حل مشکل Firmware upgrade encountered issue گوشی های سامسونگ در حین فلش با لینک مستقیم "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *