خانه / zepo / طراحی و بهینه سازی ژنراتورهای سنکرون مغناطیس دائم عظیم
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

طراحی و بهینه سازی ژنراتورهای سنکرون مغناطیس دائم عظیم» :: طراحی و بهینه سازی ژنراتورهای سنکرون مغناطیس دائم عظیم
http://3sot.zepo.ir/

چکیده 

امروزه از ماشین های با توان بالا به طور روز افزون در صنایع توربین های بادی یا تامین نیروی محرکه کشتی های الکتریکی استفاده می شود. با توجه به اینکه این ماشین های باید در مقیاس های بسیار بزرگ تهیه شوند، پس باید در راستای کاهش هزینه های مربوط به مواد ساختاری و افزایش بهره وری آن عوامل مربوط به طراحی بهینه در نظر گرفته شود. در این مطالعه، از الگوریتم تحلیلی بهبودسازی ساده جهت بیشینه سازی توان ظاهری فاصله هوایی منتقل شده تحت تنش مماسی محدود استفاده شد. در این رویکرد، از عبارات مربوط به هم در زمینه های متغیر های اصلی طراحی، محدودیت های عملکردی و ابعاد بیرونی جهت تعیین ساختار ریاضی روند طراحی بهینه استفاده شد. جهت بهبود برآوردهای مربوط به ظرفیت گشتاور ماشین طراحی شده و حذف برآوردهای ایده آل گرایانه در طراحی اولیه ، از روند تصحیحی بر مبنای مطالعات و نتایج قبلی استفاده شد. با توجه به نتایج به دست آمده مشاهده می شود همخوانی بالایی بین نتایج تحلیل عوامل بر مبنای رویکرد تحلیلی وجود دارد. 

۱۳۹۵/۰۹/۱۱


طراحی , و , بهینه , سازی , ژنراتورهای , سنکرون , مغناطیس , دائم

تعداد صفحات پروژه ۲۵ صفحه : هم مقاله به زبان اصلی و هم مقاله ترجمه شده | مقاله بسیار معتبرIEEE : ۲۰۱۲ |


این محصول “طراحی و بهینه سازی ژنراتورهای سنکرون مغناطیس دائم عظیم “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک دانلود زیر مراجعه کنید
مطلب پیشنهادی

اپلیکیشن دیوان شاه نعمت الله ولی

اپلیکیشن دیوان شاه نعمت الله ولی قیمت : ۱۰۰۰ تومان این محصول “اپلیکیشن دیوان شاه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *