خانه / فنی و مهندسی / طراحی مخازن تحت‌فشار با نرم‌افزار PvElite و Abaqus
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

طراحی مخازن تحت‌فشار با نرم‌افزار PvElite و Abaqus

دانلود رایگان طراحی مخازن تحت‌فشار با نرم‌افزار PvElite و Abaqus ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ طراحی مخازن تحت‌فشار با نرم‌افزار PvElite و Abaqus “را از ایران فایل دانلود نمایید.


      در این پایان‌نامه طراحی مخازن تحت‌فشار با استفاده از نرم‌افزار PvElite موردبحث قرار می‏گیرد لذا ابتدا یک مخزن تحت‌فشار افقی با یک نازل ورودی و یک نازل خروجی در PVElite طراحی‌شده، سپس نتایج نرم‌افزار طراحی مخازن تحت‌فشار PvElite با استفاده از نرم‌افزار Solid Works و المان محدود Abaqus اعتبارسنجی می‌شود.به این صورت که ابتدا مخزن موردنظر در نرم‏افزار Solid Works طراحی‌شده سپس این طراحی وارد نرم‏افزار المان محدود Abaqus شده و مورد تحلیل تنشی قرار می‏گیرد. سپس طراحی مخزن تحت‌فشار با استفاده از نرم‌افزار PvElite شروع‌شده و مخزن طراحی‌شده، و خروجی نرم‌افزار PvElite   موردبررسی دقیق‌تری قرارگرفته و پارامترهای مختلف در آن بررسی می‌شود. این پروژه با دقت بسیار زیاد ادیت شده و تمامیه قسمت های آن با ظرافت و دقت بسیار زیاد به رشته تحریر درآمده به فرم پایان نامه آماده استفاده است. این محصول در ۶۰ صفحه تحریر شده است و تمامیه محاسبات با دقت در م …

این محصول “طراحی مخازن تحت‌فشار با نرم‌افزار PvElite و Abaqus  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آموزش , نرم افزار, مقاله , تحقیق , اموزش, Asme , Asme sec viii , کد , استاندارد , مکانیک , پروژه , پایان نامه , abaqus , طراحی , pvelite , مخزن , مخزن تحت فشار , دوره , م

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *