خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / سورس پاییز (راهنمای مشاغل)براساس فون گپ
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

سورس پاییز (راهنمای مشاغل)براساس فون گپ

دانلود رایگان سورس پاییز (راهنمای مشاغل)براساس فون گپ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ سورس پاییز (راهنمای مشاغل)براساس فون گپ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


                                     تاریخ انتشار این سورس سه شنبه – ۹ آذر ۱۳۹۵ توجه کنید دوستان                این سورس فونگپه :وبرای ایکلیپس واندروید استودیو به کار نمی رود. بعد از خروج از حالت فشرده حجم سورس به ۲۰ مگ می رسد. بعد از خرید لطفا فایل تکست راهنما را بخوانید. توضیحات سورس: راهنمای من نرم افزار تلفن همراه برای جستجو کسب و کارهای محلی فورا. این برنامه طراحی شده توسط گوگل API بر اساس جستجو خودکار را قادر می سازد در پیدا کردن بهترین معاملات و لیست های کسب و محبوب ترین در محل شما.محل مشترک ما را قادر می سازد در پیدا کردن بهترین معاملات ممکن و محصولات در نزدیکی خود را، می توانید بررسی در مورد طیف وسیعی از محصولات از شرکت های مختلف کسب و کار به عنوان خوانده شده و را انتخاب کنید محصولات بیشترین نظرات. این برنامه به شما …

این محصول “سورس پاییز (راهنمای مشاغل)براساس فون گپ  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

سورس , راهنمای مشاغل ,فون گپ

مطلب پیشنهادی

۱۰۰۰ تومن ولی برای شما ۵۰۱

دانلود رایگان ۱۰۰۰ تومن ولی برای شما ۵۰۱ ، مقاله ، تحقیق این محصول" ۱۰۰۰ تومن ولی برای شما ۵۰۱ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *