خانه / فنی و مهندسی / سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی

دانلود رایگان سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل:   doc  حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده) تعداد صفحات فایل: ۳۷   فروشگاه کتاب : مرجع فایل معرفی گروه تحقیقاتی فن‌آوری‌های نوین دریایی در زمینه سازه و مصالح   هدف از تحقیقات این گروه، ارزیابی واقع‌بینانه از مسائل و مشکلات مرتبط با زمینه سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی، و نیز دستیابی به روش‌های مناسب و عملی جهت حل چنین مسائل و مشکلاتی می‌باشد. در همین ارتباط، محورهای تحقیقاتی زیر مشخص شده که پروژه‌های مرتبطی در هر زمینه تعریف شده و یا در حال تعریف است.   1- بارگذاری و تحلیل سازه‌های دریایی و ساحلی             یکی از مسائل موجود در اسکله‌ها، سکوها و به طور کلی سازه‌های ساحلی و دریایی که در چند دهه اخیر بسیار مورد توجه بوده است، تحلیل این نوع سازه‌ها در مقابل بارهای وارده است. مسئله عمده‌ای که این سازه‌ها را از سازه‌های متعارف جدا می‌سازد، وجود آب در تماس با سازه است. وجود آب نه تنها …

این محصول “سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

سازه و مصالح در محیط‌‌های دریایی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق هفت ابزار کنترل کیفیت

دانلود رایگان دانلود تحقیق هفت ابزار کنترل کیفیت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق هفت ابزار کنترل کیفیت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *