خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارهای درس عملیات صنایع غذایی (کارخانه فافا – کارخانه نیسان شرق – کارخانه گلهار)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارهای درس عملیات صنایع غذایی (کارخانه فافا – کارخانه نیسان شرق – کارخانه گلهار)

دانلود رایگان دانلود گزارش کارهای درس عملیات صنایع غذایی (کارخانه فافا – کارخانه نیسان شرق – کارخانه گلهار) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارهای درس عملیات صنایع غذایی (کارخانه فافا – کارخانه نیسان شرق – کارخانه گلهار) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


۱-شناسه کارخانه: کارخانه صنایع غذایی فراچاشت با نام تجاری فافا واقع در مشهد-شهرک صنعتی توس/فاز ۲ در سال ۱۳۷۸ تاسیس وفعالیت خود را در ۱۳۸۰ آغاز نمود. ابتدایاً به تولید کیک پرداخته و بعد از ۸ مهه تولید کیک نیز به برنامه کار آنها اضافه گردید. در سال ۱۳۸۲ با تلاش کارشناسان مجرب خود موفق به اخذ استاندارد گردید و در سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ استاندارد بیسکوئیت گردید و هم اکنون نیز با اخذ گواهینامه های ISO9001  و HACCP به فعالیت خود ادامه می دهند. کارخانه فراچاشت از لحاظ موقعیت جغرافیایی شمالی- جنوبی است و با توجه به واقع شدن آن در شهرک صنعتی امکاناتی همچون برق، گاز، فاضلاب در دسترس می باشد. مساحت کل کارخانه m 10072زیر بنای کارخانه m 5430، مساحت فضای تولید m 3500 و مساحت آزمایشگاه m 100 می باشد. کارخانه خصوصی فراچاشت کار خودرا از ساعت ۶ آغاز کرده و فعالیت آن تا ساعت ۱۴ ادامه دارد. لازم به ذکر است این کارخانه از ساعت ۵ پیش تولید دارند و خاتمه تولید ۱۲:۳۰ می باشد و بعد از آن شستشوی صورت می گیرد. در فصول پرکار شیفت ۲ سال نیز فعال می باشد. میزان تولید این کارخانه در طی ۸ ساعت کاری ۵۳۸۱ کارتن …

این محصول “دانلود گزارش کارهای درس عملیات صنایع غذایی (کارخانه فافا – کارخانه نیسان شرق – کارخانه گلهار)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کارهای درس عملیات صنایع غذایی (کارخانه فافا کارخانه نیسان شرق کارخانه گلهار)

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *