خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کاراموزی بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کاراموزی بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی

دانلود رایگان دانلود گزارش کاراموزی بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کاراموزی بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۴ این گزارش کاراموزی درمورد بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی است. خلاصه آنچه در گزارش کارورزی بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی می خوانید :«دریافت Fax » زمانیکه شخصی از طریق تلفن با شما تماس می گیرد کامپیوتر شما نیز مثل تلفن به صدا در می آید در این وضعیت یک ایکون در سمت راست نوار وظیفه – در کنار ساعت به نمایش گذاشته می شود.اگر مطمئن هستید که شخص تماس گیرنده قصد ارسال فکس را دارد. روی ایکون فوق کلیک می کنیم. با انجام این کار عملیات دریافت فکس آغاز می شود. پس از پایان عملیات دریافت پنجره Fax Console به نمایش گذاشته می شود. در پنجره Fax Console که فهرستی از فکس های دریافتی (Inbox) را نشان می دهد. روی آیتم مربوط به فکس که مایل به مشاهده آن می باشد دو کلیک می کنیم.یکی دیگر از راه های دریافت Fax این است که ابتدا پنجره Fax Console را باز کرده و سپس روی دکمه Receive Now کلیک می کنیم.از این روش در شرایطی استفاده می کنیم که در حین صحبت تلفنی با شخص تماس گیرنده، وی اقدام به ا …

این محصول “دانلود گزارش کاراموزی بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بخش انفورماتیک دانشکده پزشکی, کارورزی بخش کامپیوتر دانشگاه

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تأثیر مسلح‌کردن با میله‌های فولادی کوتاه استخوانی شکل (BSS) را در بهبود ویژگی‌های مکانیکی بتون

دانلود رایگان تحقیق در مورد تأثیر مسلح‌کردن با میله‌های فولادی کوتاه استخوانی شکل (BSS) را در بهبود ویژگی‌های مکانیکی بتون ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تأثیر مسلح‌کردن با میله‌های فولادی کوتاه استخوانی شکل (BSS) را در بهبود ویژگی‌های مکانیکی بتون "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *