خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفی کارخانه شهد ایران
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفی کارخانه شهد ایران

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفی کارخانه شهد ایران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفی کارخانه شهد ایران “را از ایران فایل دانلود نمایید.


در ایران کنسانتره آب میوه جات گذشته فعالی نداشته است و در اوایل پیروزی انقلاب تنها یک کارخانه در ارومیه بنام ارومدشت احداث شد که در ابتدا ظرفیت تولید آن زیر دو هزار تن بوده و از این رهگذر مقدار زیادی از میوه جات و مرکبات باقی می ماند که در نهایت یا به مصرف دام می رسد و یا معیوب و فاسد می شود و خسارات جبران ناپذیری را به قشر باغدار مملکت وارد می ساخت پس از پیروزی انقلاب مقدار زیادی کارخانه راه اندازی شد و یا مراحل نهائی نصب ماشین آلات را می گذرانند که از جمله مهمترین آنها می توان از  شرکت شهد ایران نام برد که با ظرفیت ۶۰۰۰ تن کنسانتره و تولید ۱۸ هزار تن آبمیوه بزرگترین تولید و صادر کننده این محصول در سراسر ایران می باشد . بنحوی که این شرکت در سال ۷۰ موفق به صادرات انواع کنسانتره سیب ، گلابی ، آلبالو به میزان ۲/۳۱۰۷ تن شد که میزان ارزآوری آن مبلغ ۳۳۵۳۴۹۰ دلار بوده است . شرکت شهد ایران در مشهد ، شمال شرق ایران و مرکز استان خراسان رضوی واقع شده است ، شهر مشهد بزرگترین شهر زیارتی و سیاحتی در ایران است که به دلیل شرایط اقلیمی مناسب ، وسعت زیاد زمین های حاصلخیز و آفتاب فراوان ، قطب منا …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفی کارخانه شهد ایران  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفی کارخانه شهد ایران

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *