خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی کشتارگاه دام قوچان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی کشتارگاه دام قوچان

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی کشتارگاه دام قوچان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی کشتارگاه دام قوچان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


کشتارگاه دام قوچان در مسیر شهرکهنه واقع شده که برای کشتار گاو و گوسفند می باشد و به شکل سنتی این امر صورت می گیرد. این کشتارگاه تقریباً به مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع می باشد ، که در آن حدود ۲۰ نفر فعالیت می کنند. ظرفیت کشتار متغیر اما تقریباً روزانه ۲۵۰ رأس گوسفند و حدود ۱۴ رأس گاو این کشتارگاه شامل : محوطه نگهداری دام سالن انتظار سالن کشتار سرویس بهداشتی (حمام و …) سردخانه (پیش سرد کن) قسمت اداری کوره لاشه سوز می باشد تاریخچه: صنایع گوشت در مقایسه با اکثر صنایع مدرن امروزی ، ریشه در دوران قبل از تاریخ دارد. اکثر روش های پایه ای فرآوری گوشت با آغاز تاریخ پا به عرصه وجود گذاشته است. قدیمی ترین فنون نگه داری گوشت را در نوشته های مورخین عهد باستان نظیر هومر می توان دید. در آن دوران گوشت را با خشک کردن و دودی کردن نگه داری می کرده اند و علاوه بر این در کشورهای مدیترانه ای و اروپایی تولید سوسیس متداول بوده است. ظهور و تولد صنعت عظیم کنونی گوشت نتیجه تکامل روش های فرآوری و تولید سنتی گذشته بوده است. در سال ۱۹۲۴ در آمریکا فردی به نام ریچاردسون در کتاب خود کاربرد شیوه های علمی را در …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی کشتارگاه دام قوچان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کارآموزی کشتارگاه دام قوچان

مطلب پیشنهادی

پروژه تاسیس مدرسه ۲ زبانه

دانلود رایگان پروژه تاسیس مدرسه ۲ زبانه ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه تاسیس مدرسه ۲ زبانه "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *