خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت سازی خوشاب مشهد
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت سازی خوشاب مشهد

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت سازی خوشاب مشهد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت سازی خوشاب مشهد “را از ایران فایل دانلود نمایید.


هیچ می دانید کنسرو برای اولین بار چه زمانی و چگونه به عنوان یک روش نگهداری غذا ابداع شد؟ کلمه کنسرو از واژه یونانی “نسروا” به معنی محافظت کردن گرفته شده است بنابراین می توان گفت هدف از کلمه کنسروکردن در صنایع غذایی ایجاد شرایط ی است که بتوان تحت آن شرایط محصول  مورد نظر را برای مدت طولانی نگهداری کرد در نتیجه از نقطه نظر کلی تمامی روشهای نگهداری مانند استفاده از حرارت سرما و مواد افزودنی اشعه و … در واقع نوعی روش کنسرو سازی بحساب می آید اما بعلت اینکه در کشور ما از ابتدا کار صنایع قوطی کردن مواد غذایی از کلمه کنسرو استفاده شده است عبارت کنسرو سازی فقط قوطی کردن مواد غذاییی را تعریف کرده و درواقع این اصطلاح جانشین کلمه واقعی آن یعنی نینگ یا تاینینگ شده است . تاریخچه کنسرو سازی به سال ۱۷۹۰ که دولت فرانسه با کشور های اروپایی در حال جنگ بود بر می گردد در آن زمان طولانی بودن مسافت سبب شده بود تا داشتن غذایی سالم که بتواند تا رسیدن به منطقه چنگی همان کیفیت اولیه اش را داشته باشد به مشکلی مبدل شود ناپلئون برای حل این مشکل جایزه ای به مبلغ ۱۲۰۰۰ فرانک برای کسی که بتواند این مشکل را حل …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت سازی خوشاب مشهد  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت سازی خوشاب مشهد

مطلب پیشنهادی

کنترل الکترونیکی موتور دیزل (EDC)

دانلود رایگان کنترل الکترونیکی موتور دیزل (EDC) ، مقاله ، تحقیق این محصول" کنترل الکترونیکی موتور دیزل (EDC) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *