خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی کارخانه نان قدس رضوی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی کارخانه نان قدس رضوی

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی کارخانه نان قدس رضوی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی کارخانه نان قدس رضوی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


کارخانه نان قدس رضوی وابسته به آستان قدس رضوی می باشد که شرکت خصوصی وابسته به آستان قدس می باشد ودارای محصولات مختلفی ازقبیل دونات ، کیک کلوچه رضوی ، محصول جدید اشترودل، کیک اسفنجی و روغنی می باشد. این کارخانه بیش از ۳۰سال سابقه تولید دارد هر فعالیت خود را با تولید نان آغاز کرده است و اکنون یکی از بزرگترین و مهم ترین کارخانجات در زمینه تولید انواع محصولات کیک و کلوچه می باشد. این کارخانه بیش از ۲۰۰کارمند و کارگر رسمی و۴۰۰ کارگر فصلی و موقت دارد. فرایند تولید دونات ابتدا آرد و شکر در سیلو انبارمی شود سپس آرد از طریق باسکول های به مقدار مشخص در هر بچ وارد می شود سپس مواد اولیه اصلی مثل شیرخشک، پودر کاکائو، بی کربتات آمونیوم، گوآردان، گلوتن، بهبود دهنده، پودر تخم مرغ، تخم مرغ تازه، آرد وشکر مخلولز می شود و وارد میکسر می شود. مثلاً برای خمیر کلوچه ذرات روغن و شکر درون آن دیده نشود و کاملاً مخلوط شده باشد ودرخمیر دونات بایستی تقریباٌ حالت کشسانی داشته باشد . این خمیر پس از آماده شدن وارد قالب زن می شود در این قسمت توسط تقریباً دستگاه خمیر پهن کن خمیر رابه قطر mm 8/0 پخش کرده و سپس توسط …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی کارخانه نان قدس رضوی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کارآموزی کارخانه نان قدس رضوی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری

دانلود رایگان دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *