خانه / علوم انسانی / دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطی و پستی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطی و پستی

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطی و پستی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطی و پستی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: دفتر خدمات ارتباطی و پستی فرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۷۰ این گزارش کارورزی درمورد در دفتر خدمات ارتباطی می باشد و درمورد حسابداری اداره پست و تلگراف است. خلاصه آنچه در  گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطی می خوانید :اقسام عمده پیش پرداختهای تضمین نشده بانکها: ۱- پیش‌پرداختها به اعتبار فلزات گرانبها۲- پیش‌پرداخت به اعتبار بروات و سفته‌ها ۳- پیش‌پرداخت به اعتبار کالای تجاری۴- پیش‌پرداخت به اعتبار اوراق بهادار۵- پیش‌ پرداخت به اعتبار غیر منقول طرز اعطای اعتبارات به مشتریان و اصول تخصیص اعتبار: نحوه اعطای اعتبارات و یا وام و یا سایر تسهیلات اعتباری و یا تضمین از مشتری و دادن ضمانت نامه‌ها در بانکهای مختلف متفاوتست.اساس این تسهیلات بر روی ملائت و دارائی – ثروت، و حسن شهرت، نحوه پرداخت خوش‌حسابی و اخلاق تجاری مشتریان مبتنی است. هرقدر مشتری ثروتمندتر و خوش حساب‌تر و معتقد به حفظ امضای خود باشد بانکها با میل و اشتیاق بیشتری با او کار خواهند کرد و تسهیلات اعتباری بیشتری میدهند این تسهیلات بر ر …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطی و پستی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کارورزی حسابداری اداره پست و تلگراف , گزارش کار در دفتر خدمات ارتباطی

مطلب پیشنهادی

دانلود درس پژوهی علوم سوم ابتدایی نیازهای جانوران

دانلود رایگان دانلود درس پژوهی علوم سوم ابتدایی نیازهای جانوران ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود درس پژوهی علوم سوم ابتدایی نیازهای جانوران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *