خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه روغن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه روغن

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه روغن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه روغن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: کارخانه روغن فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۳ این گزارش کارآموزی درمورد کارخانه روغن است. خلاصه آنچه در گزارش کارورزی کارخانه روغن می خوانید :تولید روغن جامد تمامی مراحل شرح داده شده برای روغن مایع در این قسمت نیز انجام می گیرد. با این تفاوت های قبل از بسته بندی عمل هیدرونالسیون صورت می گیرد. این عملیات در مخازن convertor و در دمای ۱۲۰-۹۰ در تحت شرایط خلأ بازرگانی (هیدروژن)انجام می گیرد. برای تسریع در این عمل و جذب بهتر هیدروژن از کاتالیست نیکل که بسیار سمی است استفاده می گردد. و مکانیسم این مرحله بشرح زیر است. هیدروژنالسیونروغنی که مرحله بلیچی را طی کرده در معرض گاز هیدروژن در تانکهایی بنام کنورتورهیدروژنه می شود تانکهای کنورتور در خلا عمل می کند. کاتالیست نیکل مورد مصرف در این شرکت ۵۳G می باشد نحوه کار به این صورت است ابتدا روغن بلیچر شده در یک تانک ۵/۱ تنی با کاتالیست نیکل مخلوط شده سپس وارد تانکهای کنوتور که مقدار ۲۷ و یا ۷ تن روغن در آن قرار دارد بعد از بسته بندی شدن شیر مربوطه و رسیدن روغن به دمای مناسب و فشار مناسب از اینکار …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه روغن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کارورزی در شرکت تولید روغن ,گزارش کار در کارگاه تولید روغن

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *