خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی در اداره خدمات سیالات حفاری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی در اداره خدمات سیالات حفاری

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی در اداره خدمات سیالات حفاری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی در اداره خدمات سیالات حفاری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: اداره خدمات سیالات حفاری فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۸۲ این گزارش کارآموزی درمورد اداره خدمات سیالات حفاری است. خلاصه آنچه در گزارش کارورزی اداره خدمات سیالات حفاری می خوانید :سیالات روغنیمقدمه :قریب چهل سال پیش صنعت حفاری برای نخستین بار نیاز به توسعه سیالات مخصوص برای استفاده در حفاری لایه بهرده تا زمانی که چاه وارد مرحله تولید می‌شود را دریافت. از آن پس تا کنون در بین کارکنان بهره‌برداری و مهندسین گل حفاری این نظر که گل روغنی بهتر از گل‌های پایه‌ آبی بازدهی دارد مورد قبول قرار گرفت و این بدان علت است که نفت ریشه در سازندهای بهره‌ده دارد و نه تنها بر رسها و یا ذرات جامد فعال و قابل حل درآب و سازند تاثیر نمی‌گذارد، بلکه هر گاه عصاره آن وارد لایه بهره‌ شود به سازند نیز صدمه نخواهد رساند. چنین تفکری اساس استفاده از نفت خانم به منظور حفر چاه بود، که این اولین کاربرد اولیه از نفت خام در چاههای حفاری پیش از توسعه گل‌های نفتی حقیقی چنانکه ما می‌شناسیم بوده است. اگر چه نفت خام در کاربردهای اولیه‌ا …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی در اداره خدمات سیالات حفاری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کارورزی اداره خدمات سیالات حفاری ,کارورزی شرکت خدمات سیالات حفاری

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *