خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با شبکه محلی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با شبکه محلی

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با شبکه محلی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با شبکه محلی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: آشنایی با شبکه محلی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۸ این گزارش کارآموزی درمورد آشنایی با شبکه محلی است. خلاصه آنچه در گزارش کارورزی آشنایی با شبکه محلی می خوانید :انواع شبکه های بی سیمWLANS(Wireless Local Area Networks )این نوع شبکه برای کاربران محلی از جمله محیطهای(Campus) دانشگاهی یا آزمایشگاهها که نیاز به استفاده از اینترنت دارند مفید می باشد. در این حالت اگر تعداد کاربران محدود باشند می توان بدون استفاده از Access Point این ارتباط را برقرار نمود .در غیر اینصورت استفاده از Access Point ضروری است.می توان با استفاده از آنتن های مناسب مسافت ارتباطی کاربران را به شرط عدم وجود مانع تاحدی طولانی تر نمود.WPANS(Wireless Personal Area Networks )دو تکنولوژی مورد استفاده برای این شبکه ها عبارت از :IR (Infra Red ) و Bluetooth (IEEE 802.15 ) می باشد که مجوز ارتباط در محیطی حدود ۹۰ متر را می دهد البته در IR نیاز به ارتباط مستقیم بوده و محدودیت مسافت وجود دارد .WMANS(Wireless Metropolitan Area Networks )توسط این تکنولوژی ارتباط بین چندین شبکه یا ساختمان …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با شبکه محلی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

انواع شبکه های بی سیم , کارورزی آشنایی با شبکه محلی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری

دانلود رایگان دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *