خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش شرح کاری کارخانجات روغن فرآیند خراسان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش شرح کاری کارخانجات روغن فرآیند خراسان

دانلود رایگان دانلود گزارش شرح کاری کارخانجات روغن فرآیند خراسان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش شرح کاری کارخانجات روغن فرآیند خراسان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


کارخانجات روغن فرآیند خراسان – کاشمر در شهرک صنعتی واقع در ۱۰ کیلومتری کاشمر در مسیر جاده ارتباطی کاشمر – مشهد است. در این گزارش شرح کاری از فعالیت های این کارخانه آمده است. این کارخانه قابلیت تولید روغن به هر دو صورت جامد و مایع را داراست. شرح خلاصه ای از نحوه عملیات تولیدی روغن خام توسط ماشین های مخصوص حمل روغن وارد کارخانه شده و پس از باسکول شدن، آزمایشگاه. این واحد نمونه ای از روغن را تحت آزمون قرار می دهد و در صورتی که روغن از نظر کیفیت در رنج استاندارد مطلوب این واحد باشد آن را به مخازن نگهداری انتقال می دهند. این کار توسط پمپ های مخصوص تخلیه انجام می گیرد. این واحد چون قابلیت تصفیه هر نوع روغنی را داراست دارای مخازن متفاوتی است. که بسته به نوع روغن پر می شود، و بیشتر از روغن های پالم، پالم اولوئین و سویا استفاده می شود. پس بسته باینکه چه نوع محصولی را بخواهیم (مایع یا جامد) روغن به سالن های مخصوص انتقال می یابد. تولید روغن مایع ابتدا روغن ذخیره شده در مخازن اصلی به مخازن واسط در سالن تولید انتقال می یابد، سپس روغن توسط سپراتور تا ۹۰% خالص سازی می شود. …

این محصول “دانلود گزارش شرح کاری کارخانجات روغن فرآیند خراسان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش شرح کاری کارخانجات روغن فرآیند خراسان

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری

دانلود رایگان دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *