خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / دانلود پروژه کارخانه روغن کلزا
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پروژه کارخانه روغن کلزا

دانلود رایگان دانلود پروژه کارخانه روغن کلزا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه کارخانه روغن کلزا “را از ایران فایل دانلود نمایید.


کلزای با کیفیت کانولا یکی از دانه های روغنی مهم جهان است . روغن سویا (۳۰%)  روغن نخل، (۱۷/۱۶% ) ، روغن کلزا (۹/۱۳%) و روغن دانه آفتابگردان (۸/۱۳% ) و جمعا حدود۷۵ درصد کل تولید روغن جهان را تشکیل می دهند، تولید کنندگان عمده ی  کلزا (همه ی انواع آن ) چین ؛ اتحادیه اروپا (ES  ) ،  کانادا و هند هستند.  تولید جهانی کلزا در طی دو دهه گذشته بسیار سریعتر از سایر دانه های روغنی رشد داشته است . تجارت جهانی کلزا وفرآورده های آن یعنی روغن و کنجاله نیز به رشد قابل توجهی دست یافته است . صادرات کلزا  اینک دومین حجم تجارت دانه های روغنی بعد از سویا را تشکیل می دهد . کانو لا نوع ویژه ای از کلزاست که با کیفیت بالای روغن و کنجاله همراه است . نام کونولا ، دانه ای را مشخص  می سازد که حاوی دو درصد یا کمتر اسید اروسیک در روغن و کمتر از ۳۰ میکرو مول در گرم           گلوکوزاینولیت در کنجاله ی عاری از روغن است . کلزایی که با این شاخص ها انطباق نداشته باشد نمی تواند ، کانولا خوانده شود . اسیدهای چرب اشباع روغن کانولا از هر ر …

این محصول “دانلود پروژه کارخانه روغن کلزا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پروژه کارخانه روغن کلزا

مطلب پیشنهادی

دانلود طرح کسب و کار ایجاد جایگاه سوخت CNG

دانلود رایگان دانلود طرح کسب و کار ایجاد جایگاه سوخت CNG ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود طرح کسب و کار ایجاد جایگاه سوخت CNG "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *