خانه / علوم انسانی / دانلود پروژه مالی یک شرکت کارتن سازی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پروژه مالی یک شرکت کارتن سازی

دانلود رایگان دانلود پروژه مالی یک شرکت کارتن سازی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه مالی یک شرکت کارتن سازی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: شرکت کارتن سازی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۵۴ این مقاله درمورد شرکت کارتن سازی می باشد. خلاصه آنچه در مقاله شرکت کارتن سازی می خوانید :بخش دوم:طراحی یک سیستم محاسبه و پرداخت حقوق۱- تعریف سیستم حقوق و دستمزد: در مؤسسات مختلف  پرداخت حقوق و دستمزد به هر یک از کارکنان می‌تواند بر اساسی ساعات کار به صورت دستمزد روزانه یا هفتگی و یا حقوق ماهانه باشد. هنگام پرداخت حقوق و دستمزد اطلاعاتی مربوط به دریافتی هر یک از کارکنان بایستی همراه با ریز محاسبات و مبتنی بر مدارک کارکری وی پردازش و ارائه شود. بنابراین می‌توان سیستم حقوق و دستمزد را به صورت زیر تعریف نمود: سیستم حقوق و دستمزد مجموعه‌ای از اجزاء به هم پیوسته در داخل یک مؤسسه است که داده‌های مربوط به سهم نیروی کار در تولید محصولات و یا ارائه خدمات را به صورتها و اطلاعات حقوق و دستمزد تبدیل می‌کند. داده‌های مربوط به سهم نیروی کار عبارتند از: نام کارمند، شماره تأمین اجتماعی، ساعات کارکرد، نرخ و دستمزد، اضافه کاری کسورات بیمه و مالیات. ۲- انواع سیسمتهای پرداخت ح …

این محصول “دانلود پروژه مالی یک شرکت کارتن سازی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پروژه مالی یک کارخانه تولید کارتن , پروژه مالی یک کارگاه کارتون سازی

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار

دانلود رایگان مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *