خانه / علوم انسانی / دانلود پروژه مالی شرکت باربری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پروژه مالی شرکت باربری

دانلود رایگان دانلود پروژه مالی شرکت باربری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه مالی شرکت باربری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: پروژه مالی شرکت باربری فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۲۹ این پروژه درمورد پروژه مالی شرکت باربری می باشد. خلاصه آنچه در پروژه مالی شرکت باربری می خوانید :موارد کاهش سرمایه شرکتکاهش سرمایه شرکت موجب تقلیل ارزش اسمی سهام شده و در موارد زیر ممکن است انجام شود :۱ـ کاهش سرمایه به علت زیان های وارد شده معادل نصف سرمایه شرکت در چنین حالتی می باید سرمایه شرکت مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد . این نوع را کاهش اجباری سرمایه می گویند و هیئت مدیره پس از تصویب مجمع عمومی فوق العاده ، تعداد سهام را معادل سرمایه جدید تقلیل می دهد . ممکن است بجای کاهش تعداد سهام ، مبلغ اسمی سهام تقلیل یابد که در این صورت لازم می باشد اوراق سهام جدید منتشر شود .۲ـ کاهش سرمایه به علت افزایش دارایی های شرکت . این در حالتی است که بعلت عدم تناسب منطقی بین دارایی های شرکت و دیون و سایر اقلام ارزش ویژه ( اندمخته ها و ذخائر) و سرمایه شرکت، لازم می شود مقداری از دارایی ها را بین سهام داران توزیع نمود و سرمایه شرکت را تقلیل داد . این نوع را کاهش اختیاری سرمایه می گویند .۳ـ کاهش س …

این محصول “دانلود پروژه مالی شرکت باربری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نظام حسابداری شرکت باربری , پروژه شرکت باربری,حسابداری شرکت باربری

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص(

دانلود رایگان دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص( ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص( "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *