خانه / علوم انسانی / دانلود پروژه مالی بهره و حسابداری تورم
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پروژه مالی بهره و حسابداری تورم

دانلود رایگان دانلود پروژه مالی بهره و حسابداری تورم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه مالی بهره و حسابداری تورم “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: پروژه مالی بهره و حسابداری تورم فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۴ این پروژه درمورد پروژه مالی بهره و حسابداری تورم است. خلاصه آنچه در پروژه مالی بهره و حسابداری تورم می خوانید :بهره واقعی ودوره بهره یک خصیصه اصلی ضمیمه B اصرار بر غیر منفی بودن بهره واقعی می باشد. این بهره را دوره بهره نامیده می شود. پارگراف ۳ از ضمیمه B بیان می کند که : بهره واقعی با حساب کردن افزایش یا کاهش ارزش سرمایه واقعی در دارایی ها یا بدهی های نهفته از بهره صوری مشتق شده است. اما به همین دلیل، بهره واقعی را نمی توان درساختار مرکزی سیستم به حساب آورد. چرا که یکی از اصول اولیه این است که افزایش یا کاهش ارزش سرمایه واقعی فقط در ساختار تابع می تواند ارائه شود. اما این جا یک تصور نادرست وجود دارد. ایرادی که در بهره واقعی که در بالا داده شده و در مقاله IARIW تکرار شده وجود دارد این است که بهره واقعی نمی تواند در ساختار مرکزی ثبت شود چرا که افزایش ها یا کاهش ها ارزش دارایی نمی تواند در حساب جاری ساختار مرکزی ثبت شود البته کاملا درست است که افزایش ها یا کاهش ارزش دارایی نم …

این محصول “دانلود پروژه مالی بهره و حسابداری تورم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بهره صوری تحت تأثیر تورم بالا ,یگر تغییرات در حسابداری دارایی و بازده های نگه دارنده ,بهره واقعی ودوره بهره

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *