خانه / علوم انسانی / دانلود پروژه حقوق و دستمزد آموزش پرورش
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پروژه حقوق و دستمزد آموزش پرورش

دانلود رایگان دانلود پروژه حقوق و دستمزد آموزش پرورش ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه حقوق و دستمزد آموزش پرورش “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: حقوق و دستمزد آموزش پرورش فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۶ این مقاله درمورد حقوق و دستمزد آموزش پرورش می باشد. خلاصه آنچه در مقاله حقوق و دستمزد آموزش پرورش می خوانید :سؤال نهم : چگونگی شکل و فرم حقوق سازمان و شرح مختصری در مورد آن: لیست حقوق و دستمزد کارکنان رسمی آموزش و پرورش را پیوست تحقیق ارائه کرده ام و اما شرح مختصری در باره آن ارائه می نمایم:حقوق مبنا : مبلغی که به مدرک تحصیلی وحرفهای فرد مورد نظر بستگی دارد .افزایش سنواتی : به تعداد سالهایی که کامندان خدامت کرده ومعمولاٌ درصد از حقوق مبنا است که جمع حقوق مبنا وافزایش سنواتی به عنوان عدد اول ستون دوم بیان شده است . سختی کار: شرایط کاردر هر حرفه متفاوت است وار بابت این تفاوتها مبالغی به کارکانان دولت تعلق می گیرد که به عنوان سختی کار بیان می شود ودر لیست حقوق ودستمزد نمونه عدد دوم بکار رفته است . فوق العاده شغل : هر فرد در سازمان پست دارد که یا بر اساس مدرک ویا تجربه دارا است که ازاین بابت مبلغی دریافت می کند ، به عنوان فوق العاده شغل .عائله مندی : به افرادی که متاهل هستند …

این محصول “دانلود پروژه حقوق و دستمزد آموزش پرورش  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

, ,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *