خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت ولایت مطلقه فقیه – ۱۷۰ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت ولایت مطلقه فقیه – ۱۷۰ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت ولایت مطلقه فقیه – ۱۷۰ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت ولایت مطلقه فقیه – ۱۷۰ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          دیدگاه عموم از دوران های قدیم فلاسفه بزرگ جهان و اندیشمندان تاریخ بر لزوم آن تأکید بلیغی داشته اند. ارسطو فیلسوف بزرگ می گوید: دولت از مقتضیات طبع بشری است، زیرا انسان دارای سرشت مدنی است و ناگزیر است که به صورت اجتماعی زندگی کند و کسی که وجود دولت را نفی می کند یا انسان وحشی است یا موجود برتر از انسان (ملائکه) که نیازی به دولت ندارد. ابن خلدون دانشمند بنیانگذار علم جامعه شناسی وجود دولت را امری ضروری می داند و بر اثبات آن به اجتماعی بودن انسان یا به اصطلاح فلاسفه «مدنی بالطبع» بودن او استدلال کرده و چنین نتیجه گرفته که تشکیل دولت امری لازم و ضروری است برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت ولایت مطلقه فقیه – ۱۷۰ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت ولایت مطلقه فقیه ۱۷۰ اسلاید

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت

دانلود رایگان فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت ، مقاله ، تحقیق این محصول" فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *