خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت ولایت فقیه وحکومت اسلامی – ۲۲۱ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت ولایت فقیه وحکومت اسلامی – ۲۲۱ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت ولایت فقیه وحکومت اسلامی – ۲۲۱ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت ولایت فقیه وحکومت اسلامی – ۲۲۱ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          nولایت از ریشه ولی به معنای قرب و نزدیکی است و درکاربردهای مختلف (گاهی به کسر واو و گاهی به فتح آن) در معانی حبّ و دوستی، نصرت ویاری، متابعت و پیروی و بیش از همه سرپرستی و مدیریت کلان جامعه به کار رفته است که در همه آنها معنای قرب و نزدیکی لحاظ شده است لکن ولایتی که همتای تفکیک‌ناپذیر قرآن و تضمین کننده هدایت الهی است و در آیات و روایات بارها مطرح شده است و مورد بحث ما می‌باشد، nولایت به معنای سرپرستی و زعامت و مدیریت جامعه دینی است نه معانی دیگر.  ولایتی که به اقتضای توحید ربوبی ذاتاً مختص خداست و بالعرض برای انسان‌های برگزیده و جانشینان مستقیم و غیر مستقیم او تجلی می‌یابد برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت ولایت فقیه وحکومت اسلامی – ۲۲۱ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت ولایت فقیه وحکومت اسلامی ۲۲۱ اسلاید

مطلب پیشنهادی

پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد

دانلود رایگان پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *