خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت نقش مهر و محبت در زندگی – ۲۸ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت نقش مهر و محبت در زندگی – ۲۸ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت نقش مهر و محبت در زندگی – ۲۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت نقش مهر و محبت در زندگی – ۲۸ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          امام خمینی (ره) می فرمایند : محبت با یکدیگر در راه خدا سبب حبّ خدا می شود و این حب نتیجه اش ، رفع حُجُب می باشد    پیامبر اکرم(ص):   وَالَّذی نَفسی بِیَدِهِ لا تَدخُلُونَ اَلجَنَّه حَتّی تُؤمِنُوا وَ لا تُؤمِنُوا حَتّی تَحابُّوا. سوگند به آنکه جانم به دست اوست ، وارد بهشت نمی شوید مگر اینکه ایمان بیاورید ، و ایمان نمی آورید مگر اینکه هم دیگر را دوست بدارید. برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت نقش مهر و محبت در زندگی – ۲۸ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت نقش مهر و محبت در زندگی ۲۸ اسلاید

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار

دانلود رایگان مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *